Новини і події

kateruna gowera wstupkateruna gowera wstupp

Урочисте врученя посвідчень МАЛіЖ

Нещодавно в Івано-Франківську були відзначені талановиті молоді представники, які отримали посвідчення від Міжнародної Академії літератури і журналістики. Анастасія Ільчишин, Яна Деркач та Соломія Мороз стали гордістю нашого міста, відзначивши свої здібності та знання у цій важливій галузі.

Сьогодні ці молоді таланти активно залучаються до мистецтва журналістики. Вони беруть участь у різноманітних заходах, спілкуючись з різними за статусом та видом діяльності людьми, що дозволяє їм постійно розвиватися та поглиблювати свої знання.

kateruna gowera wstuppppkateruna gowera wstuppp

Особливою підтримкою та наставництвом для юних журналістів є Марися Томашевська, заступниця керівника МАЛіЖ Івано-Франківської філії. Її особистий внесок у розвиток та навчання дітей виявляється не лише в практичних основах журналістики, але і в розвитку їхнього особистісного потенціалу.

Ми вдячні за підтримку та співпрацю, і бажаємо нашим маліжанам успіхів у подальшій кар'єрі в журналістиці. Їхня працьовитість і талант обіцяють їм світле майбутнє в цій захоплюючій галузі.

 Катерина ГОВЕРА, керівничка Івано-Франківського відділення-філії,
почесна професорка МАЛіЖ, голова журі Міжнародного фестивалю
юних талантів "Рекітське сузір'я"

Коментарі  

voltar
+2 #2 voltar 29.04.2024, 17:21
Хай МАЛіЖ додає Вам наснаги творити та відчувати життя!
Govera
+3 #1 Govera 10.04.2024, 15:20
Дорогі наші діти -маліжани!
Ви, талановиті та сумлінні.Тож, бажаю Вам міцного ментального здоров'я в цей непростий для країни час, і звісно успіхів у майбутньому.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі